Troler Stratic S Light+
699.00 lei
Stoc epuizat
Acest produs este momentan epuizat.
Nu vă faceți griji! Introduceți-vă e-mailul și vă vom anunța imediat ce revine în stoc.
| Categorie | Soft Shell |
| Material | Poliester |
| Dimensiuni | 55x 39 x 20 cm |
| Volum | 37 L |
| Greutate | 2,05 kg |
| Incuietoare | Da |
| Garantie | 5 ani |
| Mobilitate | 4 roti |
Livrare rapidă
Verificarea coletului
Plata securizată
Cu acest nou troler, greutatea redusă se întâlnește cu sustenabilitatea și opțiunile generoase de utilizare în seria STRATIC LIGHT+. Un sistem de rulare lină cu 4 roți duble, testate 25 km și un mâner cu formă ergonomică cu o tijă telescopică din aluminiu extensibilă în 4 trepte, fac ca trolerul STRATIC LIGHT+ să fie foarte confortabil de manevrat. Compartimentul principal foarte spațios al STRATIC LIGHT+ este echipat cu poliester țesut fin, cu un fermoar de înaltă calitate și cu un mâner metalic. Interiorul valizei are un compartiment principal spații cu bretele încrucișate rezistente și un compartiment din plasă cu fermoar în capacul valizei. Este echipat cu lacăt TSA pentru călătoriile în SUA și Marea Britanie. Mânerele de manevrare sunt disponibile pe partea superioară a carcasei și pe partea laterală a carcasei.
STRATIC CONNECT
În viitor, toate trolerele STRATIC vor fi echipate cu un cip NFC. Fiecare cip are un ID unic și de nefalsificat la care ai accesul scanând codul QR din interior. De asemenea, este posibil să verifici valizele prin utilizarea aplicației și să primești toate informațiile necesare despre bagajele tale. În aplicația criptată primiți informații despre produs și companie, există un consilier de ambalare, opțiunea de a crea liste de ambalare, puteți introduce date de contact pentru verificarea „lost&found” și nu în ultimul rând, amprenta dvs. de CO2 este monitorizată de STRATIC compensată cu Climate Coins pentru proiecte sustenabile.
| Greutate | 2.05 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 55 × 39 × 20 cm |
| Brand | Stratic |
| Culoare | Albastru |
| Mărime | 55 cm |
| Material | Poliester reciclat |
| Mobilitate | 4 roți duble |
| Tip carcasa | Soft Shell |
| Tip incuietoare | Lacăt cu TSA |
| Volum | 37 L |
| Caracteristici | Cip NFC |
- AirFrance - 55 x 35 x 25 cm; 12 kg
- Wizz Air – 55 x 40 x 23 cm troler de cabina priority; 10 kg
- Alitalia - 55 x 35 x 25 cm; 8 kg
- Austrian Airlines – 55 x 40 x 23 cm; 8 kg
- Blue Air – 55 x 40 x 20 cm; 10 kg (activitate suspendata)
- British Airways – 56 x 45 x 25 cm; 23 kg
- KLM – 55 x 35 x 25 cm; 12 kg
- Lufthansa - 55 x 40 x 23 cm; 8 kg
- Qatar Airways - 50 x 37 x 25 cm; 7 kg
- Ryanair – 55 x 40 x 20 cm troler de cabina priority; 10 kg
- Tarom - 55 x 40 x 20 cm; 8 kg
- Turkish Airlines - 55 x 40 x 23 cm; 8 kg

Recenzii
Nu există recenzii până acum.